Sohbet KAFE / Hakkımızda - Biz Kimiz?

SohbetKafe.com irc'e gönül vermiş olan dostlar tarafından 2019 yılında kurulmuştur.

Tüm ziyaretçilerine en kaliteli, seviyeli ve rahat sohbet ortamını hazırlayarak sunmayı hedeflemiştir.

Çeşitli sohbet platformlarında, bir çok görevde bulunan tecrübeli ekibimiz, siz değerli ziyaretçilerimize keyifli bir ortam sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Problem yaşadığınız durumlarda #OperHelp odasına giriş sağlayarak tüm yöneticilerimize soru yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz.

SohbetKAFE Yönetimi / İyi sohbetler dileriz.

Bilgilendirme

Sohbet platformumuza giriş sağlayacak kullanıcılarımız 18 yaşından büyük olmalıdır.

Sohbet odalarında kesinlikle küfür, argo içerikli konuşulmamalı ve tartışmaya sebep olacak siyasi ya da futbol konuları açılmamalıdır.

Kurallara uymayan, uymamakta ısrar eden tüm kullanıcılarımız platformdan uzaklaştırılırlar.

Haksız uzaklaştırıldığınızı düşünüyorsanız #OperHelp kanalında ki yöneticilerimiz ile görüşebilir. itiraz@sohbetkafe.com adresine e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sohbete nasıl bağlanabilirim?
Hemen üstte yer alan sohbet girişi kutucuklarına kullanıcı adı yazıp, bağlan butonuna tıklayarak ya da BURAYA tıklayarak kolayca giriş yapabilirsiniz.

Sohbet servisi ücretsiz mi?
Sohbet odalarına giriş yapmak, yazışmak veya özel sohbet sayfaları tamamen ücretsizdir. Kurallara uyduğunuz taktirde dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.

Yaş sınırlaması var mı?
Evet, 18 yaşının altında ki kullanıcılar platformumuzda maalesef bulunamazlar. Tespit edildikleri taktirde uzaklaştırılırlar.

Sitene Sohbet Ekle

Sizde sitenize sohbet sayfası ekleyerek, ziyaretçilerinizin birbirleriyle tanışıp kaynaşmasını sağlayabilirsiniz. Gerekli dosyaları BURADAN indirebilirsiniz.